Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kontrolek/reakcji po przekręceniu kluczyka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak kontrolek/reakcji po przekręceniu kluczyka

    feels3, roznica bierze sie stad, ze w rowerze masz inna rame/widelec pod koła 26 i 29 cali..
    W aucie masz TEN SAM błotnik pod kola 17, 18 i 19 całi. Stad w aucie jakos trzeba upchac wieksza felge w to samo nadkole.. Jak? Kosztem wysokosci opony. W rowerze jest ona niezalezna od tego czy 26 czy 29cali, a w aucie niestety wieksza felga wchodzi jej kosztem.. Stad mniejsza wysokosc boku opony i ilosc powietrza w oponie (masowo/objetosciowo), przez co zmienia sie sposob w jaki samo kolo wybiera dziury/nierownosci.

  • #2
    Brak kontrolek/reakcji po przekręceniu kluczyka

    Witam,

    Dotknął mnie taki problem. Wsiadam do auta, odpalam silnik i wszystko jest ok. Wyłączam silnik, wyjmuję kluczyk i po ponownym włożeniu i przekręceniu na desce nie zapalają się żadnej kontrolki, oprócz sygnalizacji włączonych świateł (ustawienie do jazdy dziennej). Silnik również nie startuje. Kontrolka otwarcia drzwi działa natomiast brak aku, airbag'a, świec żarowych, silnika, itd. Po kilku próbach wkładania/wyciąganie kluczyka i kręcenia, uzbrajania/rozbrajania alarmu z pilota wszystko wraca do normy.

    Może ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek lub może zasugerować gdzie szukać przyczyny?

    Komentarz


    • #3
      Pewnie kostka stacyjki.
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Ja mam podobny problem opisany w temacie niżej, tylko u mnie auto nie gasło. Wymieniłem kostkę stacyjki, przekaźnik 438 i nic. Dopiero po wizycie w ASO seata gość mi kazał poruszać kluczykiem jak jest włożony i auto się gasi normalnie. Ale u mnie to problem z wkładem stacyjki albo stacyjką nie wiem jak to się nazywa.

        Komentarz


        • #5
          U mnie okazało się, że jest uszkodzony przekaźnik 460.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X